Boğaziçi Pompa Sistemleri, Tel: 0212 419 26 11
default-logo

BOĞAZİÇİ POMPA KİMDİR?

Boğaziçi Pompa olarak 2011 yılında kurulan firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında suyun akışkanlığını sağlayacak basınçlı makinalar üzerinde faaliyet göstermektedir.


Su pompaları, hidrofor grupları, yangın pompaları, atık su pompaları, dalgıç pompalar, devir daim ve sirkülasyon pompaları, elektrik, motor ve bobinaj işleri, kumanda panoları, ısıtma ve soğutma sistemleri, su arıtma cihazları, kalorifer ve tesisat işleri ve bunlara bağlı olarak ürün satış, montaj, tamir, bakım ve servis hizmetleri vermektedir.


Teknik, idari ve birebir uygulama alanlarında tecrübe edinmiş; hem teknik bilgi bakımından hem de uygulamalı eğitimler açısından kendisini geliştirmiş bir ekibiz.


Ekibimiz; geçmişte bu işle ilgilenen bir çok önemli fabrikada çalışıp tecrübe edinmiş ve tecrübelerini değerleri müşterilerine ispatlamak adına ticari faaliyetlerine tam anlamıyla başlamıştır.


Hidrofor ve pompa sistemleri sektöründe kaliteli hizmet ile teknolojiyi harmanlayarak müşterisine sunmaya çalışan teknik ofis, "Ticari Ahlak" ve "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkelerini kendisine bu işe başlamadan prensip edinmiştir


Müşteri talep ve beklentilerini iyi anlamanın doğru analiz etmenin, talepleri gerçekleşmeden öngörebilmenin gerekli olduğunu, gerçek müşteri memnuniyetini sağlamak için, sadece talepleri karşılamanın yeterli olmadığını, talepleri müşteri yararına iyileştiren "uzman desteği" ile karşılayarak değer yaratmanın önemini biliyoruz. Satış ve sonrası süreçlerdeki müşteri ilişkilerinde de; "yaratıcı yenilik" anlayışını, her zaman "güveni" güçlendirecek şekilde sürekli kılıyoruz. Güveninize dayalı bir ilişki içinde "çözüm sunucunuz" olmak istiyoruz.


Bunu hak edecek farkları ve değerleri taşıdığımıza, güveninizi sürdürebilecek kadar tutarlı, değişken ihtiyaçları karşılayabilecek kadar dinamik ve esnek olduğumuza inanıyoruz.